Ład i porządek

Nasze doświadczenie podpowiada, że dla zapewnienia bezproblemowej pracy systemu szczególnie dużą uwagę należy poświęcić „ludzkiej” stronie Twojego biznesu. Pracownik działający w Twojej firmie ma prawo do błędów, a digitalprint.pro zadba o to, by było ich jak najmniej. Aby zminimalizować ich wpływ na sprawne działanie programu postanowiliśmy opracować szereg strategii, które mają przeciwdziałać problemom jakie możesz napotkać bez pomocy wyspecjalizowanego oprogramowania.

Pomożemy Ci w zainstalowaniu czytników kodów kreskowych na stanowiskach produkcyjnych identyfikujących dane zlecenie i zapewnimy pełną ich kompatybilność z systemem zamówień. Dopilnujemy, by droga jaką pokonuje produkt od chwili jego zatwierdzenia przez klienta, aż po pakowanie i wysyłkę przebiegała gładko i bez zastojów.

System statusów automatycznie przypisywanych do produktu dzięki karcie produktu z kodem kreskowym jest bacznie śledzony przez oprogramowanie, byś w każdej chwili dokładnie wiedział co dzieje się z danym zamówieniem.